Personal

Fritidshem

Jeanette Walter

Arbetstitel: Fritidspedagog
076-526 85 32
jeanette.walter@norlandia.com

Rikard Schroeder

Arbetstitel: Elevassistent
076-526 85 32
rikard.schroeder@norlandia.com

Elevassistent

Sussi Amin

Arbetstitel: Elevassistent

Fatma Sadek

Arbetstitel: Elevassistent

Hiba Faysal Mahmood

Arbetstitel: Förskollärare
076-526 85 32
Hiba.Faysal.Mahmood@norlandia.com

Mentor för förskoleklassen. Förskollärare

Mikael Wilson

Arbetstitel: Specialpedagog
076-526 85 32
Mikael.Wilson@norlandia.com

Specialpedagog och Fritidspedagog

Förskola - Kastanjen

Emal Haider

Arbetstitel: Barnskötare
076-526 85 28
Emal.Haideremal@norlandia.com

Förskola - Knoppen

Sofie Jönsson

Arbetstitel: Förskollärare
076-526 85 30
Sofie.Jonsson@norlandia.com

Förskollärare

Malin Nilsson

Arbetstitel: Barnskötare
076-526 85 30
malin.nilsson@norlandia.com

Förskola - Kotten

Sofie Jönsson

Arbetstitel: Förskollärare
076-526 85 30
Sofie.Jonsson@norlandia.com

Förskollärare

Malin Nilsson

Arbetstitel: Barnskötare
076-526 85 30
malin.nilsson@norlandia.com

Förskolan - Kastanjen/Kvisten

Anders Nilsson

Arbetstitel: Förskollärare
076-526 85 28
anders.nilsson@norlandia.com

Iqbal Haider

Arbetstitel: Barnskötare

Förskoleklass

Jeanette Walter

Arbetstitel: Fritidspedagog
076-526 85 32
jeanette.walter@norlandia.com

Sussi Amin

Arbetstitel: Elevassistent

Hiba Faysal Mahmood

Arbetstitel: Förskollärare
076-526 85 32
Hiba.Faysal.Mahmood@norlandia.com

Mentor för förskoleklassen. Förskollärare

Årskurs 1

Emina Sakir

Arbetstitel: Lärare
076-526 85 32
Emina.Sakir@norlandia.com

Lärare

Mikael Wilson

Arbetstitel: Specialpedagog
076-526 85 32
Mikael.Wilson@norlandia.com

Specialpedagog och Fritidspedagog

Årskurs 2

Rikard Schroeder

Arbetstitel: Elevassistent
076-526 85 32
rikard.schroeder@norlandia.com

Elevassistent

Fatma Sadek

Arbetstitel: Elevassistent

Frida Jönsson

Arbetstitel: Lärare
076-526 85 32
Frida.Jonsson@norlandia.com

Lärare

Årskurs 3

Linda Hamberg

Arbetstitel: Lärare
076-526 85 32
Linda.Hamberg@norlandia.com

Lärare

Övrig personal

Charlotta John

Arbetstitel: Rektor
072-234 34 47
charlotta.john@norlandia.com

Rektor vid Lilla & Stora Emilia

Emira Hasanbegovic

Arbetstitel: Köksbiträde
Emira.HasanbegovicLemira@norlandia.com

Kök